Faq

Zapraszamy do kolejnej edycji

Do kogo skierowany jest ten program?

Program skierowany jest do wszystkich kobiet które chcą zmienić wygląd swojej sylwetki:

chcących zgubić zbędne kilogramy, ujędrnić ciało, wzmocnić mięśnie, zwiększyć kondycję, podkreślić delikatnie swoje mięśnie, rozciągnąć ciało pozbyć się bólu kręgosłupa. Kurs stworzony jest tak by mogły korzystać z niego osoby które są początkujące jak i zaawansowane. Te które dysponują swobodnie czasem i te którym wygospodarowanie czasu graniczy z cudem. Ćwiczenia różnią się od siebie poziomem zaawansowania oraz różnią się czasem trwania treningu.

Jak wygląda nauka?

Przygotowałam plan treningowy tak by zaangażować do pracy całe Twoje ciało. Przy pomocy specjalnie nagranych filmów prowadzę treningi oraz wyjaśniam prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, a po każdym ukończonym treningu mówię i wyjaśniam jakie są kolejne kroki Twojej pracy. Przygotowałam także dużo filmów z mini wykładami , np. w jednym z nich wyjaśniam jak sobie radzić z tak zwanymi zakwasami oraz czym tak naprawdę one są i dlaczego występują , z pewnością słyszałaś , że należy pić sporo wody , lecz nie zostawię Cię z hasłem „pij wodę ” dzięki lekcjom które przygotowałam masz szansę dowiedzieć się więcej , zrozumieć jaki ma to wpływ na jakość naszego treningu i na nasz organizm. Dzięki autorskiemu programowi, poprowadzę Cię przez cały proces krok po kroku tak byś niczego nie przeoczyła i osiągnęła wymarzony efekt.

Oprócz tego , stale jesteśmy w kontakcie ze sobą, jeżeli potrzebujesz konsultacji mamy naszą grupę Facebook i email oraz spotkania live.

Jak długo będę miała dostęp do programu?

Kupując raz ten program, otrzymujesz dostęp do materiałów do końca 2021.
Po tym okresie będziesz mogła przedłużyć swoją licencję na kolejny rok za 49zł.

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Otrzymasz nagrania video i inne materiały, a także zostaniesz dodana do tajnej grupy. To od Ciebie zależy, jak szybko przejdziesz kurs.

O co chodzi z zamkniętą grupą i pracą w tej grupie?

Jako uczestnik programu dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy kursantek na Facebooku. Będziesz mieć tam możliwość porozmawiania o swoich postępach, obiekcjach, problemach oraz zadawania pytań autorowi programu i uczestniczkom. W grupie raźniej!

Co się dzieje po zakończeniu 8 modułowego programu?

Gratulacje, masz to już za sobą! Zgodnie z nasza umową, masz dostęp do wszystkich materiałów. teraz zależy od Ciebie!  Celem kursu jest nie tylko to byś zmieniła wygląd swojej sylwetki , lecz byś potrafiła dzięki swojej stałej pracy utrzymać te efekty przez resztę życia , byś wypracowała w sobie samodyscyplinę , nauczyła się prawidłowo stawiać i osiągać cele.
Mam nadzieję, że po moim kursie polubisz ćwiczenia, będziesz potrafiła wykonywać je prawidłowo, poczujesz chęć by kontynuować zdrowy tryb życia,.  Co się dzieje po zakończeniu kursu? Zdobywasz wiedzę, umiejętności   i energię a co z tym zrobisz dalej ?
Na jakie odważysz się kolejne kroki ku zmianom na lepsze ? Ja i nasza grupa zawsze będziemy z Tobą i będziemy Ci kibicować i służyć pomocą.

Co jeśli w trakcie kursu nie będę miała czasu, by na bieżąco śledzić otrzymane materiały?

Nie martw się, przez cały okres trwania kursu masz stały dostęp do wszystkich materiałów. To, co może Ci umknąć, to relacje innych ćwiczących kobiet :). Na pewno to nadrobisz, a jeżeli będziesz miała jakieś pytania to zadasz je na naszej zamkniętej grupie lub na najbliższym spotkaniu Q&A.

Czym się różni program Akademia Fit Kobiety od innych kursów?

Jestem Trenerką Personalną ale także Terapeutką , masażystką , instruktorką fitnessu oraz Tancerką Teatralną. Prowadzę grupy wsparcia oraz projekty odchudzające , dzięki temu, że zajmuję się wieloma rzeczami mam zupełnie inne podejście do pracy z ciałem i do pracy z człowiekiem. Nie skupiam się na jednym elemencie , ciało, dusza, umysł są ze sobą połączone. Chcę podarować Ci nie tylko zestaw ćwiczeń , bo takich możesz znaleźć wiele, chcę przekazać Ci wiedzę, ofiarować Ci swój czas podczas spotkań online. „Ekspresem do Fit Sylwetki” to kompleksowy program dla osób początkujących które zaczynają swoją przygodę w świecie fitnessu od podstaw oraz osób już ćwiczących , chcących podnosić swoją wiedzę i umiejętności . To kurs dla osób które dysponują czasem, ale pomyślałam też o tych kobietach które mają go mniej. Dzięki kursowi, nie musisz już działać po omacku , otrzymujesz rzetelny plan. Moje doświadczenie i profesjonalizm umożliwia mi towarzyszenie i wspieranie Ciebie w drodze do sukcesu. Nie będziesz anonimową jedną z tysiąca osób bowiem z naszego kursu może skorzystać ograniczona liczba osób, a ja chcę realnie mieć z Tobą kontakt i śledzić Twoje postępy pracy.

Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?

Przede wszystkim potrzebujesz dostępu do kursu. 😉 Reszta będzie zależała od Twojego osobistego zaangażowania, zaufania mi i naturalnie wiary we własne siły i możliwości.

Co jeśli nie jestem zadowolony z kursu?

Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na katharina@akademiafitkobiety.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Jak dołączyć do spotkań online?

O wszystkim dowiesz się w 1. tygodniu naszego kursu, gdzie wyjaśnię Ci dokładnie, jak używać tego programu.

Czy dostanę cały kurs od razu?

TAK!

Potrzebuję polskiej faktury. Czy ją dostanę?

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która po zakupie kursu wyśle Ci na maila fakturę.

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres email: katharina@akademiafitkobiety.pl

Zapraszamy do kolejnej edycji

PODAJ DALEJ

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany powyższym programem i możemy mu razem pomóc, to kliknij w przycisk poniżej i pomóż nam w dotarciu do większego audytorium.
Dziękuję !

Udostepnij