Kim jestem

Zapraszamy do kolejnej edycji

Katharina Kochanowska - trener personalny, terapeuta, masażystka

Moją ogromną pasją od dziecka jest taniec i różne dyscypliny sportowe. Nie było więc możliwości  by pójść w życiu inną drogą niż drogą sportową.  Od jedenastu lat pracuję jako instruktorka wielu dziedzin fitnessu, trenerka personalna oraz nauczyciel tańca.

Pomagam kobietom powrócić  do zdrowia i sprawności. Podpowiadam co zrobić by osiągnąć swój cel i wymarzoną sylwetkę. Jestem przy nich gdy zaczyna brakować im motywacji.  Po latach różnych doświadczeń stwierdziłam, że warto jest pracować nie tylko nad zmianą która zaszła w ciele, lecz nad jej powodem. Dlatego też zostałam terapeutką. Od zawsze fascynował i interesował mnie człowiek nie tylko od strony fizycznej ale umysłowej i duchowej.
Oprócz tego zdejmuję napięcia mięśniowe poprzez masaż i to wszystko pięknie się dopełnia. To połączenie sprawia, że jestem skuteczna i realnie pomagam moim Paniom, a dzięki temu ja czuję się spełniona!

Zapraszamy do kolejnej edycji

PODAJ DALEJ

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany powyższym programem i możemy mu razem pomóc, to kliknij w przycisk poniżej i pomóż nam w dotarciu do większego audytorium.
Dziękuję !

Udostepnij